INTELLINET Gigabit Fiber SFP Optical Transceive Module

SKU: 545013 - Fits any Intellinet Gigabit Ethernet switch with SFP module slots, or any MSA or Cisco compliant SFP port - Data transfer rate: 1000 Mbps - One 1000Base-LX single-mode Fiber LC duplex port
SKU: IT016
Proizvođač: INTELLINET

Optički primopredajni modul Gigabit Fiber SFP
Nova linija primopredajnika malih oblika (Intellinet Network Solutions - Small Form Factor Pluggable - SFP)
pruža kupcima kombinaciju performansi i pristupačnosti. Ovi mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) moduli
dolaze u metalnom kućištu koje smanjuje elektromagnetne smetnje i povećava njihovu trajnost.

Mala veličina za vlaknaste veze velike gustine
Primopredajnik se isporučuje u faktoru oblika mini-GBIC, što ga čini idealnim za okruženja koja zahtevaju mnogo
vlaknastih veza zauzimajući manje prostora u vašem kabinetu i / ili računarskoj sobi.

Odgovara bilo kojem Intellinet Gigabit Ethernet prekidaču sa utorima za SFP modul ili bilo kom SFP priključku koji je u skladu sa MSA ili Cisco Brzina prenosa podataka: 1000 Mbps Jedan 1000Base-LX single mode Fiber LC dupleks port Podrška na daljinu: do 10 km (6,2 mi.) Talasna dužina: 1310 nm U skladu sa SFP sporazumom o više izvora (MSA) Kompatibilan sa primopredajnikom Cisco GLC-LH-SM SFP standardni faktor oblika Podržava nadzor digitalne dijagnostike (DDM) Niska EMI zbog potpuno metalnog kućišta Dvosmerna komunikacija do 1,25 Gbps Podržava hot-plugging