Novi proizvodi

Safire SF-B022-2E4N1 bullet kamera 2,8mm

Rezolucija 2MP; CMOS visokih performansi; 2,8 mm Fiksni objektiv; Smart IR Do 35m; Digital WDR | 2D DNR; IP67 Otporan na vremenske uslove;

Safire SF-T942-2E4N1 dome kamera 2,8mm

Rezolucija 2MP; 2MP CMOS senzor; 2,8 mm Fiksni objektiv; Smart IR do 25 m; Digital WDR | 2D DNR; IP67 Otporan na vremenske uslove;

Safire SF-IPB786ZW-4E bullet kamera motozoom

Rezolucija 4MP; 1/3" CMOS progresivno skeniranje; Motorizovana varifokalno sočivo od 2,8 - 12mm; True WDR 120 dB; IR LED diode dometa 50 m; PoE IEEE802.3af;

Safire SW2624POE-GF-350 POE swich 26 porta

Gigabitni PoE svič; 24 PoE porta + 2 SFP porta; Mogućnost ugradnje u rek orman; Brzina 10/100/1000 Mbps; 30 V po portu/maksimalno 350 V; Norma IEEE802.3at(PoE)/af(PoE+)

Safire SF-AC3001KEM-IP Stand alone citac + sifrator

Uređaj za kontrolu pristupa; Identifikacija preko EM kartica ili tastature; TCP/IP komunikacija; Integrisani kontroler (senzor vrata, dugme i relej); Unutrašnja instalacija;

SAFIRE SFP-1310-02MMF-LC modul multi mode 2km

TRx 1310 nm; Multimodni optički; LC Duplex konektor; Maksimalno 2 km; 1.25Gb/s - 1000Base-LX;

Safire SF-VI112-IPW-2MF IP WiFi pozivna jedinica 2 tastera

Videointercom IP; Komunikacioni standard PoE, WiFi; Identifikacija preko MF čitača kartica; Bidirekcioni audio; 2 releja za vrata; Kamera od 2MP; Mobilna aplikacija; Spoljna instalacija sa antivandal zaštitom;

Safire SF-VI111-IPW-1MF IP WiFi pozivna jedinica 1 taster

Videointercom IP; Komunikacioni standard PoE, WiFi; Identifikacija preko MF čitača kartica; Bidirekcioni audio; 1 relej za vrata; Kamera od 2 MP; Mobilna aplikacija; Spoljna instalacija;

Safire SF-VIDISP01-7IP monitor za interfon

Videointercom monitor; Komunikacijski standard PoE, SIP; 7'' TFT Touch ekran; Bidirekcioni audio; Slot Micro SD; Mobilna aplikacija; Površinska/spoljna montaža;