INTELLINET

INTELLINET 16-Port Gigabit Ethernet Switch

16-Port Gigabit Ethernet Switch

INTELLINET Fast Ethernet WDM Bi-Directional SM Media Converter

Medija konverter Intellinet Netvork Solutions Fast Ethernet VDM (dvosmerno multipleksiranje sa podelom talasne dužine) koristi jedan pramen vlakana za prenos mrežnog saobraćaja na odvojenim talasnim dužinama prijema i prenosa (1550/1310 nm)

INTELLINET Gigabit Ethernet Media Converter, Multi-Mode 550m

Pruža optičko povezivanje sa Ethernet segmentima, omogućavajući još dalje širenje mreže između proširenih radnih grupa. Takođe pruža vezu između zgrada bez potrebe za troškovima i prekidima povezanim sa instalacijom dodatnih rutera

INTELLINET Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional SM Media Converter

Gigabit Ethernet WDM (dvosmerno multipleksiranje sa podelom talasnih dužina) Intellinet Network Solutions koristi jedan nit vlakana za prenos mrežnog prometa na odvojenim talasnim dužinama prijema i prenosa (1310/1550 nm)

INTELLINET Gigabit Fiber SFP Optical Transceive Module

Optički primopredajni modul Gigabit Fiber SFP

INTELLINET Gigabit RJ45 Copper SFP Transciever Module, 100m

Pretvorite modul SFP primopredajnika u bakarni Ethernet port 10/100/1000 Mbps RJ45!

INTELLINET rek ormar zidni, 6U, 600x560, sa PDU 713986 crni

INTELLINET rek ormar zidni, 6U, 600x560, sa PDU 713986 crni

INTELLINET 10" polica fiksna 150mm

Polica Maksimalno opterećenje 25kg Fizičke karakteristike Boja Crna.

INTELLINET 5-Port Gigabit Ethernet Switch

Intellinet Network Solutions 5-portni gigabitni svič

INTELLINET 8-Port Fast Ethernet PoE+ Switch

8-portni brzi Ethernet PoE + prekidač Intellinet Netvork Solutions (561075) dizajniran je za prenos podataka i električne energije na brojne uređaje kompatibilne sa PoE putem standardnih mrežnih kablova Cat5e ili Cat6

INTELLINET 16-Port Fast Ethernet PoE+ Switch

Intellinet Netvork Solutions PoE + Office Svitch je opremljen sa 16 10 / 100Base-TKS Fast Ethernet priključaka, koji svi podržavaju 802.3af / at Pover over Ethernet (PoE / PoE +)

INTELLINET 24-Port Gigabit Ethernet Switch

Intelinet Network Solutions Gigabit Ethernet svič sa 24 porta (561273) nudi niz funkcija, istovremeno pružajući vrhunsku propusnost mreže. Postavljanje je vrlo jednostavno i ne zahteva nikakvu konfiguraciju

INTELLINET 24-Port Gigabit Ethernet Switch with 2 SFP Ports

Dvadeset i četiri porta sa 10/100/1000 Mbps automatskim prepoznavanjem automatski otkrivaju optimalne brzine mreže