Dahua PFS4226-24ET-360-V2 26 port PoE upravljivi switch
SKU: DH666
Proizvođač: DAHUA
Model: Dahua PFS4226-24ET-360-V2 switch
24-portni (24+2) upravljivi megabitni PoE layer 2 svič.
2 megabitna Hi-PoE porta, 22 megabitna PoE porta,2 gigabitna combos Ethernet/SFP porta. PoE power budget 360W, 90W na prvom i drugom portu, od 3 do 24 porta 30W po portu. PoE watchdog funkcija za automatsko detektovanje i resetovanje kamera koje su izgubile konekciju. Svič ima intenigentno upravljanje potrošnjom PoE portova kako bi podaci i napajanje tekli tečno,čak i kad svič ima problem sa napajanjem. Inteligentni PoE prati potrošnju priključenih uredjaja a u slučaju velike snaga isključuje jedan po jedan port a ne sve od jednom. Operativna radna temperatura -10 ~ 55C. Napajanje 100 to 240 VAC. Zaštita od prenapona 6KV za PoE portove.